Prekių katalogas

Skalbimo milteliai

 • Skalbimo milteliai - bene populiariausia skalbimo priemonė, kuri puoselėja įvairių audinių švarą. Mūsų asortimente puikuojasi populiariausių švaros priemonių gamintojų skalbiamieji milteliai, pagrįsti racionalia kaina. Savo klientams galime pasiūlyti REX, NEUTRAL, PERSIL ir kitais prekiniais ženklais pažymėtus skalbimo miltelius, pritaikytus įvairiausioms audinių valymo užduotims.

  Skalbiamieji milteliai spalvotiems audiniams, skalbikliai baltiems drabužiams ir dar daug, skirtingų rūšių skalbimo miltelių, kuriuos, be jokios abejonės, vainikuoja nepriekaištinga kokybė. Alergiškiems ar jautrią odą turintiems žmonėms pateikiame sveikatai palankius, ekologiškų skalbimo priemonių pasiūlymus.

  O visiems klientams, kurie nori išbandyti ir kitus audinių skalbimo būdus, teigiamą įspūdį visada palieka mūsų siūlomi skysti skalbikliai arba skalbimo kapsulės. Skalbimo prekių pasirinkimas, kurį rasite E-Eugesta.lt internetinėje parduotuvėje tikrai platus. Belieka tik atsakingai įvertinti savo poreikius ir išsirinkti skalbimo priemones, idealiai pritaikytas patiems įvairiausiems audiniams.

  Skalbimo priemonės - klientų mėgstamos švaros prekės, kurias reikia rinktis apdairiai

  Skalbimo milteliai yra labai populiari švaros prekė, kurią be didelio vargo galima rasti bet kuriuose namuose. Nenaudojant skalbimo miltelių, drabužių ar kitų audinių valymo procesai gerokai prailgsta ir toli gražu nebūna tokie veiksmingi. Todėl visiškai natūralu, jog kiekviena sumani namų šeimininkė savo namuose turi bent kelis, skirtingų rūšių skalbimo miltelius. Dėl šios priežasties mūsų virtualiame prekybos centre galima aptikti gausų ir kontrastingą skalbimo miltelių pasirinkimą.

  Verta paminėti, jog skalbimo prekių rinkoje yra ir universalių, visiems audiniams pritaikytų skalbimo miltelių. Tačiau norint pasiekti patį geriausią audinių valymo rezultatą, skirtingiems audinių tipams reikėtų parinkti maksimaliai jiems pritaikytas skalbimo priemones. Visi skalbimo milteliai yra klasifikuojami pagal tam tikrus kriterijus, kurie gerokai palengvina šių priemonių pasirinkimo procesą. Pagrindinės klasifikacijos yra šios:

  1. Universalūs skalbimo milteliai. Tokie milteliai yra pritaikyti įvairiems audinių tipams. Juos naudojant galima skalbti tiek šviesus, tiek tamsius ar spalvotus audinius. Universalūs milteliai puikiai tinka kasdieniams, ne itin vertingiems audiniams. Tačiau tokio tipo milteliai nėra pati geriausia skalbimo priemonė, jeigu norima išgauti akinančios baltos arba sodrios juodos audinio spalvos efektą.
  2. Skirtingoms audinių spalvoms pritaikyti skalbikliai. Planuojant skalbti baltos spalvos audinius reikėtų rinktis būtent baltiems audiniams pritaikytus skalbimo miltelius. Tokie milteliai pasirūpina, kad skalbimo metu baltas audinys neprarastų savo spalvinių savybių. Kai kurie baltiems audiniams pritaikyti skalbikliai ne tik išsaugo, bet ir atkuria prarastą, akinančiai baltos spalvos efektą. Analogiškai, skalbiant juodos ar kitų spalvų audinius, rekomenduojama rinktis skalbimo miltelius pritaikytus šioms spalvoms.
  3. Odos nedirginantys skalbimo milteliai. Ant tokių miltelių pakuotės dažnai galima pastebėti žodį „Sensitive“. Tokio tipo milteliai pasižymi kitokia sudėtimi nei įprasti milteliai. Jie nedirgina odos ir dažniausiai yra patvirtinti dermatologų. Tokius miltelius rekomenduojama naudoti alergiškiems arba jautrią odą turintiems žmonėms. Taip pat tokie skalbimo milteliai yra puikus sprendimas skalbiant vaiko ar kūdikio drabužius.
  4. Skirtingos talpos skalbimo milteliai. Skalbimo priemonės yra klasifikuojamos ne tik pagal paskirtį, bet ir pagal talpą. Ant kiekvienos skalbiklio pakuotės yra nurodytas preliminarus skalbimų kiekis. Itin mažos talpos skalbimo milteliai dažniausiai pasitarnauja skalbiant 3-5 kartus. Standartinės skalbiamųjų miltelių pakuotės dažnai pakanka 15-20 skalbimų. O pačios didžiausios talpos skalbimo priemonės savo funkciją pakartotinai atlieka 40 ar net 70 kartų.
  5. Kvapnios ir bekvapės skalbimo priemonės. Skalbinių priemonės praturtintos įvairias kvapais ne tik puikiai pašalina įvairias dėmes, bet ir pasirūpina ilgai išliekančiu, maloniu audinio kvapu. Šiais laikais skalbimo priemonių gamintojai tikrai suteikia labai plačias, įvairiausiais aromatais kvepiančių švaros prekių pasirinkimo galimybes. Klientų itin mėgstami - orchidėjų, jazminų ir kitų gėlių kvapai arba kiek natūralesni, vadinami „gaivos“ aromatai. Tačiau ne mažiau populiarūs ir bekvapiai skalbikliai. Bekvapes švaros priemones patogu rinktis tuomet, kai papildomai naudojami ypač kvapnūs skalbinių minkštikliai. Taip pat jokio kvapo dažniausiai neturi ekologiškos, itin natūralia sudėtimi išsiskiriančios skalbimo priemonės.

  Atsižvelgiant į šiuos kriterijus pakankamai nesudėtingai galima pasirinkti efektyviausią skalbimo priemonę, idealiai pritaikytą skalbiamų audinių tipui, spalvai bei individualiam skoniui. Savo klientams stengiamės pateikti visus įmanomus skalbiamųjų miltelių variantus. Todėl kiekvienas mūsų parduotuvės lankytojas vienoje vietoje patogiai įsigys visas priemones, kurių reikia patiems įvairiausiems audinių valymo atvejams.

  Skalbimo milteliai internetu - didesnis kiekis už patrauklesnę kainą

  Mūsų internetinėje parduotuvėje galima rasti pačių populiariausių prekinių ženklų skalbimo miltelius. Skalbiamuosius miltelius importuojame iš Vokietijos, Danijos, Ispanijos, Lenkijos bei kitų Europos šalių. Net neabejojame, kad tinkamą prekę tikrai pavyks rasti ekonomiškus sprendimus vertinantiems klientams, kurie nori įvairiais skalbimo prekes įsigyti kuo pigiau. O taip pat ir tiems, kurie visada ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. 

  Dosniai pateikiami skalbimo miltelių pasiūlymai tikrai nenuvils ir žmonių, kurie ieško itin ekologiškų arba ypatingai natūralia sudėtimi pasižyminčių skalbiklių. Jiems galime pasiūlyti puikiai vertinamo NEUTRAL prekinio ženklo skalbimo gaminių liniją. Šiam gamintojui atstovaujantys skalbiamieji milteliai sudėtyje neturi jokių kvapiųjų medžiagų, optinių baliklių ir dažų. Todėl juos saugiai gali naudoti net ir ypač jautrią odą turintys klientai. Pirkėjus stengiamės džiuginti ne tik skalbimo prekių įvairove, bet ir nuolaidomis. O ženklios nuolaidos - pati geriausia paskata nedelsti ir įsigyti veiksmingus skalbimo miltelius čia ir dabar.

  Skaityti daugiau