Prekių katalogas

Plaukų priežiūros priemonės

 • Plaukų priežiūros priemonės, kurias rasite mūsų asortimente, suteikia galimybę pasirūpinti nepriekaištinga plaukų priežiūra ir be didelių pastangų sukurti įvairias šukuosenas, lyg geriausiame grožio salone. Mūsų parduotuvės lentynose - kondicionieriai, šampūnai, profesionalios plaukų formavimui skirtos priemonės ir kitos plaukų priežiūros prekės, atstovaujančios visame pasaulyje žinomiems prekiniams ženklams. Savo klientams suteikiame galimybę įsigyti Garnier, L'oreal, Palette, Syoss, Schwarzkopf ir kitų populiarių prekinių ženklų gaminius itin palankiomis kainomis. Taigi, jeigu savo plaukų priežiūros priemonių arsenalą norite papildyti veiksmingomis, aukšta kokybe pagrįstomis priemonėmis - mielai kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę ir mėgautis nevaržoma pasirinkimo laisve.

  Plaukų formavimo priemonės, palankios odos ir plaukų būklei

  Vieno ar kito tipo plaukų modeliavimo priemones bene kasdien naudoja tiek vyrai, tiek moterys. Renkantis modeliavimo priemonę labai svarbu išsirinkti maksimaliai individualiam plaukų tipui pritaikytą modeliavimo priemonę. Naudojant netinkamą priemonę užsibrėžto šukuosenos tikslo galima ir nepasiekti. Plaukų formavimo priemonių pasirinkimas šiais laikais labai gausus. Plaukų modeliavimo priemonių asortimente galima rasti įvairių rūšių bei stiprumo plaukų formavimo priemones, kurios yra naudojamos skirtingoms šukuosenoms formuoti. Šukuosenų formavimo priemonės, tokios kaip plaukų lakas ar plaukų gelis, suteikia plaukams stiprią fiksaciją. Plaukų putos, specialios plaukų pudros, purškikliai - šiek tiek silpnesnės formavimo priemonės, kurios suteikia plaukams apimties ir purumo. 

  Priemonės plaukų formavimui, kurias rasite mūsų parduotuvėje, yra skirtos tiek vyriškoms, tiek moteriškoms šukuosenoms formuoti. Visų tipų plaukams pritaikytas stiprios fiksacijos plaukų lakas, banguotiems plaukams subalansuotos modeliavimo pastos, plaukų grožiui ypatingai pasitarnaujančios plaukų pudros ir dar daug profesionalių plaukų priežiūros priemonių, garantuojančių ilgai išliekantį suformuotos šukuosenos rezultatą.

  Saugiam plaukų dažymui skirti plaukų dažai

  Plaukų dažymas - grožio procedūra, kurią dažnai atlieka ne tik moterys, bet ir kuo ilgiau sodrią plaukų spalvą norintys išsaugoti vyrai. Plaukų dažų pasirinkimas yra pakankamai atsakingas procesas. Renkantis plaukų dažus svarbu atkreipti dėmesį ne tik į plaukų dažų spalvą, bet ir į dažų sudėtį. Nekokybiška sudėtimi pasižymintys dažai neretai alergizuoja galvos odą ir suteikia toli gražu ne patį geriausią plaukų dažymo rezultatą. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti žiliems plaukams arba jau daug kartų dažytiems plaukams pritaikytas plaukų dažymo priemones. O klientams, kurie nori trumpalaikių plaukų spalvos pokyčių galime pasiūlyti „Palette“ laikinus plaukų dažus. Laikini plaukų dažai „Ashy blonde“ puikiai tinka balintiems ir šviesiems plaukams. Laikini dažai ne tik suteikia įdomų, pelenų atspalvį, bet ir atgaivina plauką bei pagražina šviesių plaukų spalvą. Plaukų išvaizdą puoselėjantys dažai išlieka iki 8 trinkimų šampūnu, o tuomet galima pasirinkti naują plaukų spalvą. 

  Plaukų šampūnai - svarbiausia priemonė plaukų priežiūrai

  Renkantis plaukų priežiūros priemones didžiausią dėmesį tikrai reikėtų skirti šampūno pasirinkimui. Skirtingomis veikliosiomis medžiagomis praturtinti šampūnai plaukams suteikia kardinaliai skirtingą poveikį. Todėl tokio tipo plaukų priežiūros priemonė turėtų būti pasirinkta ne atsitiktinai, o atsakingai įvertinus savo plaukų poreikius. Renkantis šampūną reikia atsižvelgti į savo plaukų tipą, odos jautrumą, plaukų atspalvį bei plaukų struktūrą.

  Jeigu dažnai susiduriate su slenkančių plaukų problema, tuomet Jums reikalingas specialus šampūnas nuo plaukų slinkimo. Jeigu Jūsų plaukų būklė yra labai pažeista, tuomet reikėtų rinktis kuo natūralesne sudėtimi pasižyminčius šampūnus be sulfatų. Moterims, kurios nori turėti lygius ir glotnius plaukus siūlome išbandyti šampūną su keratinu. Jeigu susiduriate su itin jautrios odos problema, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į šampūno pH rodiklį. Tiek tiesiems, tiek garbanotiems plaukams pH neturėtų viršyti 5.5 rodiklio. Nejautrios odos savininkai naudodami didesnio šarmingumo šampūną greičiausiai nepajus neigiamų pokyčių, tačiau žmonėms, turintiems jautrią odą, tokia priemonė gali sukelti dirglumo pojūtį.

  Plaukų šampūnų pasirinkimas internetu, E-eugesta.lt parduotuvėje tikrai gausus. Giliai valantis šampūnas riebiems plaukams, šampūnas garbanotiems plaukams, šampūnas šviesintiems plaukams bei kitos plaukų priežiūros priemonės internetu, kurias patogu ir paprasta įsigyti bet kuriuo metu.

  Plaukų kaukės - nekasdienė, tačiau ypač reikalinga plaukų priežiūros priemonė

  Plaukų kaukės - papildomos plaukų priežiūros priemonės vyrams ir moterims, kurias reikia naudoti bent kelis kartus per mėnesį. Tokio tipo plaukų priežiūros priemonės yra neįkainojamas pagalbininkas norint susigrąžinti sveiką plaukų struktūrą, puikią plaukų būklę bei plauko žvilgesį. Plaukų kaukių pasirinkimas šiais laikais labai platus, todėl renkantis šią plaukų priežiūros priemonę taip pat reikia tiksliai žinoti, kokia priemonė plaukams yra geriausia. 

  Sausų plaukų savininkams idealiai tinka drėkinanti plaukų kaukė. Kaukė su keratinu - puiki kaukė plaukams, kurie nuolat veliasi, yra pažeisti ir itin nepaklusnūs. Bet kuriuo atveju kiekviena maitinanti kaukė maitina plaukus nuo šaknų iki galiukų ir tikrai pasitarnauja patrauklesnės plaukų struktūros labui. Mes galime pasiūlyti kokybiškas plaukų kaukes, stabdančias plaukų slinkimą, mažinančias galiukų skilinėjimą, skatinančias plaukų augimą ir iš esmės besirūpinančias puikia Jūsų plaukų ir galvos odos būkle.

  Plaukų balzamai - plaukų priežiūros priemonės, visapusei plaukų ir plaukų galiukų priežiūrai

  Žvilgantys, lengviau iššukuojami ir paprasčiau formuojami plaukai - kokybiškų plaukų kondicionierių nuopelnas. Plaukų balzamai, dar kitaip vadinami kondicionieriai, yra plaukų priemonės, kurias reikėtų naudoti po kiekvieno plaukų plovimo. Plaukų kondicionierius apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo, plaukų slinkimo bei padeda lengviau formuoti norimą šukuoseną.  Taip pat galima įsigyti ir pigmentų turinčius balzamus, kurie plaukų spalvai suteikia pirmines dažytų plaukų ryškumo savybes. L'oreal, Davines, Syoss ir kiti žinomi plaukų priemonių gamintojai suteikia itin plačias plaukų kondicionerių pasirinkimo galimybes, todėl šiais laikais tikrai nesunku rasti kondicionierių, idealiai pritaikytą tamsių ir šviesių plaukų priežiūros ritualams bei visiems kitiems plaukų tipams. 

  Plaukų serumai - puiki apsauga dažytiems plaukams, šviesiems plaukams ir kitiems plaukų tipams

  Intensyvaus poveikio purškiamas plaukų serumas - tikras išsigelbėjimas visų tipų plaukams. Jeigu norite savo plaukams suteikti papildomą apsaugą bei geriausią priežiūrą, tuomet geriausios plaukų priemonės, vienareikšmiškai yra plaukų serumai. Tokie plaukų priežiūros produktai efektyviai išsprendžia daugelį, su plaukais susijusių problemų. Plaukų augimą skatinančios priemonės, glotnių ir lygių plaukų efektą suteikiančios priemonės, blizgesį ir žvilgesį suteikiančios priemonės - visa tai ir dar daugiau rasite mūsų parduotuvės plaukų serumų asortimente. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tik tinkamai pasirinktos ir reguliariai naudojamos plaukų priemonės padės pasiekti išsvajotą plaukų rezultatą. Todėl plaukų serumus reikia rinktis ir naudoti atsakingai, atsižvelgiant į jų sudėtį ir naudojimo taisykles.

  Aliejukas plaukams - tai, ko nusipelnė visi plaukai

  Plaukų aliejukas - maža, tačiau labai svarbi priemonė plaukų priežiūros rutinoje. Tokio tipo priemones plaukams pasirinkti nėra labai sunku, nes didžioji dalis plaukų aliejų puikiai tinka skirtingų tipų plaukams. Tai vieni iš universaliausių plaukų priežiūros produktų, kurie gali būti naudojami tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų. Jeigu Jus domina plaukų aliejai, pagrįsti optimaliu kainos ir kokybės santykiu, kviečiame pasirinkti plaukų priežiūros priemonę mūsų asortimente. Internetu pigiau ir paprasčiau įsigysite „Gliss“ ir kitų prekinių ženklų purškiamus aliejukus, kurie puikiai atstato net ypač nualintus plaukus ir džiugina patogiu naudojimu. 

  Svarbiausios galvos odos ir plaukų priežiūros priemonės

  Plaukų priežiūros prekių pasirinkimą įtakoja plaukų ir galvos odos būklė bei plaukų tipas. Tačiau reikėtų atsiminti, kad norint tinkamai puoselėti plaukus ir galvos odą tikrai nepakanka kokybiško šampūno, reikia ir papildomų priežiūros priemonių. Naudojant kokybišką balzamą pajusite teigiamą plaukų būklės pokytį, o pasirinkus daug veikliųjų medžiagų turinčią plaukų kaukę mėgausitės prižiūrėtų, blizgančių plaukų efektu. Reguliariai naudojant aukštos kokybės plaukų serumą ar aliejų užmiršite skilinėjančių plaukų galiukų problemą. Kovojant su slenkančiais ar pleiskanojančiais plaukais tikrai pravers specialios, plaukų slinkimą ir pleiskanojimą slopinančios priemonės. Dažnai pamirštame, kad plaukus reikia ne tik kruopščiai išplauti, bet ir puoselėti kitomis priemonėmis. Ši taisyklė galioja ne tik ilgų plaukų savininkėms, bet ir visiems, kurie nori turėti sveikus, gražiai atrodančius plaukus.

  Skaityti daugiau