Prekių katalogas

Malta kava

 • Gardžios kavos puodelis - labai svarbus rytmečio ritualas, kuriuo kiekvieną rytą mėgaujasi didžioji dalis žmonių. Mūsų asortimente - skirtingų rūšių, išraiškingo skonio kava, populiari visame pasaulyje. Aukščiausios kokybės malta kava, kurią rasite E-eugesta.lt elektroninėje parduotuvėje džiugina skonių gausa ir palankiu kainos rodikliu. Todėl „Davidoff“, „Tchibo“, „Melitta“ ir kitų žinomų prekinių ženklų maltą kavą galite įsigyti ne tik greičiau, bet ir pigiau.

  Maltos kavos įvairovė

  Tikrai yra daug žmonių, kurie nei už ką neatsisakytų savo mėgstamos kavos skonio. Tačiau savo klientams norime priminti, kad skirtingų kavos rūšių yra be galo daug. O visos jos - viena už kitą įspūdingesnės. Taigi, net jeigu itin mėgstate tam tikro prekinio ženklo kavą, nevertėtų atmesti ir kitų gamintojų maltos kavos pasiūlymų. Jeigu visada gersite tik vienos rūšies kavą, juk taip ir nepažinsite įspūdingo ir kontrastingo kavos pasaulio.

  Mūsų parduotuvėje pateikiami patys įvairiausi, subalansuoto skonio ir puikaus aromato maltų kavų pasiūlymai. Todėl net neabejojame, kad tinkamą skonį ir aromatą ras net įnoringiausias kavos gurmanas. Vienas iš pavyzdžių - „Davidoffmalta kava. Jeigu kavos puodelyje norite pajusti vaisines natas bei saldumo ir kartumo kontrastą, tuomet ši kava yra tai, jo Jūs ieškote. Mūsų parduotuvėje galite rinktis net iš kelių „Davidoff“ maltos kavos variantų. Visiems jiems naudojamos aukštos kokybės, specialiai šiai kavai atrinktos arabika pupelės iš Centrinės ir Pietų Amerikos.

  Mūsų parduotuvėje vyrauja ir itin gausus „Tchibo“ kavos pasirinkimas. „Tchibo“ maltos kavos gaminiuose dominuoja vidutinio skrudinimo kavos pupelės, kurios pasirūpina, kad kiekvienas kavos gėrimas džiugintų harmoningu skoniu. Skirtingų maltos kavos „Tchibo“ pasiūlymų - mūsų asortimente tikrai nemažai. Tinkamą maltą kavą tikrai pavyks rasti mėgstantiems vaisių rūgštele pasižymintį kavos skonį. Taip pat ir tiems, kuriems malonesnis vidutinis kavos saldumas. Net neabejojame, kad įvairiais skoniais turtinga „Tchibo“ kava tobulai pasitarnaus skirtinguose kavos ruošimo ritualuose. Taigi, jeigu ruošiant kavą tikitės aukščiausios kavos pupelių kokybės ir tobulo aromato - tikrai rekomenduojama išbandyti būtent „Tchibo“.

  Kas įtakoja galutinį maltos kavos skonį?

  Svarbiausia savybė, kuria pasižymi be išimties kiekviena gardi kava - kokybiškos pupelės. Jeigu vyno skonį įtakoja vynuogės, tai kavoje - visas dėmesys nukreiptas į pupeles. Svarbu toli gražu ne tik tai, kaip pupelė užauginta. Ypatingai aktualu ir tai, iš kokio regiono pupelės yra kilusios. Sakykim, jeigu pupelės yra užaugintos Afrikos šalyse, greičiausiai jos pasižymės vaisinėmis natomis. Populiariausių Afrikos šalių pupelėms yra būdingos ne tik vaisinės natos, bet ir lengvumas ir saldumas. Todėl pirkdami tokių pupelių kavą, galėsite mėgautis vaisiška, kokybiška, ne per daug intensyvia kava. Įvairiose šalyse užaugintos pupelės padeda atsiskleisti visiškai kitokiam kavos skoniui. Juk pupelės - medžiaga, kuri sudaro visų galutinių kavos gaminių pagrindą. Taigi, visiškai nesvarbu, ar ieškote nesmulkintų kavos pupelių į kavos aparatą, ar maltos kavos - į pupelių kilmės šalį visada atkreipkite dėmesį.
   

  Malta kava internetu - patogus įsigijimo būdas, kurį rekomenduojame išbandyti

  Jeigu kavos pupelių ar maltos kavos pasirinkimas Jums atrodo kaip tamsus miškas, siūlome kavą į pirkinių krepšelį įsidėti mūsų parduotuvėje. Savo klientams stengiamės pateikti visą svarbiausią informaciją apie kavos pupelių rūšį, maltos kavos skonį bei aromatą. Išsami informacija tikrai padės lengviau išsirinkti ir nepasimesti tarp galybės skirtingų pasiūlymų. E-eugesta.lt elektroninėje parduotuvėje - ne tik malta kava, bet ir įvairūs kavos mišiniai (3 in 1), kavos pupelių bei kavos be kofeino pasiūlymai. Platus asortimentas, greitas pristatymas ir finansinį palankumą klientui turinti kaina - privalumai, kurie tikrai tinka visiems mūsų klientams. Maloniai kviečiame tapti vienu iš jų.
   

  Skaityti daugiau