Prekių katalogas

Sudozuota skalbimo priemonė PERSIL ECO POWER BARS COLOR, 20 sk.

 • Sudozuota skalbimo priemonė PERSIL ECO POWER BARS COLOR, 20 sk.

  Kategorija
  Namų ūkio prekės, Skalbimo priemonės, Skalbimo milteliai
  Šalis gamintojas
  Ispanija
  Prekės ženklas
  PERSIL
  EKO požymis
  Ne
 • „Persil Eco Power Bars“ parduodamos tvarioje pakuotėje. Pakuotė perdirbama su makulatūra, joje yra 97 % mažiau plastiko*, tačiau vis tiek užtikrina 100 % Persil veiksmingumą. Suteikdami drabužiams giluminę švarą ir ilgalaikį gaivumą, „Persil Eco Power Bars“ siūlo vartotojams patikimą Persil skalbiklio veiksmingumą tvaresnėje ir kompaktiškesnėje pakuotėje. Kiekvienoje pakuotėje yra ploviklio gabalėliai, kurie yra atskirai suvynioti į vandenyje tirpią plėvelę ir yra lengvai naudojami, lengvai dozuojami, patogūs ir nešiojami. Apsauginė plėvelė aplink tabletę yra tirpi vandenyje ir visiškai biologiškai skaidi, todėl prieš skalbimą jos nuimti nereikia. 

  Kietas skalbiklis. Atsargiai! Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.
   

  Sudėtis:

  15-30% anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos; 5-15% ceolitai; <5% nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, fosfonatai, muilas. Kitos sudėtinės dalys enzimai, kvapiosios medžiagos (Linalool, Benzyl salicylate, Hexyl cinnamal).