Prekių katalogas

Sauskelnės - kelnaitės

 • Kaip išrinkti kokybiškas sauskelnes savo vaikučiui? Galvosūkis, su kuriuo susiduria be išimties visi tėveliai. Nors sauskelnių pasirinkimas šiais laikais tikrai labai platus, tačiau țoli gražu ne visų sauskelnių kokybė pateisina lūkesčius. Todėl dauguma tėvelių, kurie nusivilia ne itin žinomų prekinių ženklų sauskelnių kokybe, galiausiai pasirenka šiek tiek brangesnes, puikiai pažįstamų gamintojų sauskelnes. Mūsų asortimente - itin teigiamai visame pasaulyje vertinamo prekinio ženklo „Huggies“ sauskelnės, kurios pasižymi optimaliu kainos ir kokybės santykiu. „Huggies“ sauskelnės yra pagamintos iš aukštos kokybės, jautriai kūdikių odelei pritaikytų medžiagų. Šios sauskelnės yra pagrįstos pažangiausia gamybos technologija, kuri užtikrina didelę judėjimo laisvę. Taigi, jeigu norite, kad Jūsų mažylis dėvėdamas sauskelnes jaustųsi jaukiai ir komfortabiliai, tikrai rekomenduojame apsvarstyti „Huggies“ sauskelnių įsigijimo galimybę.

  Sauskelnės ir taisyklingas jų asortimento filtravimas

  Sauskelnės - naujagimiams, kūdikiams ir šiek tiek ūgtelėjusiems vaikučiams subalansuota higienos priežiūros priemonė, kuri juos lydi kiekvieną jų gyvenimo dieną. Pasitelkiant į pagalbą kokybiškas sauskelnes tėveliai gali nesudėtingai pasirūpinti nepriekaištinga vaikų higiena. O mažyliai gali nevaržomai judėti ir visą parą jaustis patogiai. Todėl tikrai galima teigti, jog platus „Pampers“, „Moony“, „Mulimi“„Bambo nature“„Huggies“ ir kitų žinomų gamintojų sauskelnių asortimentas - tikras išsigelbėjimas visiems tėveliams, kurie nori mėgautis kiek įmanoma lengvesniais tėvystės malonumais.
  Visgi reikėtų nepamiršti, kad nauju tėvelių titulu besidžiaugiantiems žmonėms, tinkamų sauskelnių pasirinkimas yra tikras iššūkis. Visų pirma, reikia išsirinkti tinkamą sauskelnių tipą. Sauskelnės-kelnaitės - šiuo metu lyderiaujantis, daugelio tėvelių pasirinkimas. Tačiau renkantis sauskelnes-kelnaites svarbu atsižvelgti į begalę kitų dalykų. Esminiai aspektai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį renkantis šias vaikų higienos priežiūros priemones yra:

  1.Sauskelnių dydis

  Sauskelnių dydis dažniausiai yra išreiškiamas skaičiais, nuo 0. Tačiau kartais skaičius gali būti papildytas „+“ ženklu, kuris reiškia šiek tiek didesnį, nei skaičiumi pažymėtą sauskelnių dydį. Sauskelnių dydžio rodiklius kiekvienas sauskelnių gamintojas pateikia šiek tiek skirtingai. Tačiau preliminariai galima būtų vadovautis tokiomis sauskelnių dydžio ir mažylio svorio proporcijomis:

  • 0 - iki 3 kg;
  • 1 - 2-5kg;
  • 2 - 3-8kg;
  • 3 - 4-10kg;
  • 4 - 7-18kg;
  • 5 - 10-20kg;
  • 6 - 15-25kg;
  • 7 - 18-30kg.

  Atsižvelgdami į mažylio svorį ir vadovaudamiesi šiomis proporcijomis, nesunkiai pasirinksite tinkamą sauskelnių dydį. Visos „Huggies“ sauskelnių pakuotės, kurias rasite mūsų parduotuvėje, yra papildytos tikslesne informacija apie rekomenduojamą vaikučio svorį. Taigi, jeigu norite įsigyti idealiai Jūsų mažylio svorį atitinkančias sauskelnes, rinkitės pagal gamintojo pateiktą informaciją.

  2. Geras sugeriamumas

  Kokybiškos sauskelnės turi užtikrinti nepriekaištingą apsaugą nuo pratekėjimo ir pasižymėti puikiais sugeriamumos rodikliais. Puikiai sugeriančių sauskelnių absorbuojantis sluoksnis sugeria drėgmę itin greitai, per kelias sekundes. Geresni sugeriamumo rodikliai įtakoja ilgesnę sauskelnių naudojimo trukmę. Taip pat puikiai sugeriančios sauskelnės apsaugo kūdikio odelę nuo ilgalaikės drėgmės, perštėjimo, bėrimų ir dirginimo.

  3. Drėgmės indikatorius

  Beveik visos „Huggies“ prekiniu ženklu pažymėtos sauskelnės šiais laikais yra papildytos specialiu drėgmės indikatoriumi. Drėgmės indikatorius - tai specialios baltos linijos, kurios pagelsta tuomet, kai ateina laikas keisti sauskelnes. Tai itin patogi funkcija, kuri suteikia galimybę mamoms tiksliai numatyti sauskelnių pakeitimo laiką. Tinkamu laiku pakeistos sauskelnės neleidžia vaiko odai sudrėkti, o šis privalumas maksimaliai sumažina odos bėrimo tikimybę.

  4. Minkštumas ir oro pralaidumas


  Reikėtų nepamiršti, kad kūdikio oda yra labai gležna ir jautri. Jeigu sauskelnių medžiaga bus nekokybiška ar visiškai nepralaidi orui, tuomet jūsų mažyliui gali pasireikšti įvairūs bėrimai, perštėti odą. Taip pat reikėtų rinktis natūralios, kuo kokybiškesnės ir minkštesnės medžiagos sauskelnes, nes tik tokios garantuos mažyliui abejonių nekeliantį komfortą.

  5. Tamprumas


  Ši savybė itin svarbi visoms sauskelnėms. Elastingos sauskelnės vaikučiui suteikia daugiau patogumo ir puikiai prisitaiko prie nuolat kintančio mažylio pilvuko dydžio. Juk puikiai žinome, kad kūdikių pilvuko dydį tiesiogiai įtakoja ką tik suvalgyto maistelio kiekis. O veržiančios, netamprios sauskelnės trukdo mažyliui patogiai kvėpuoti ir gali įtakoti pilvelio skausmus.
  Atsižvelgiant į šiuos rodiklius, gausaus sauskelnių asortimento filtravimas bus gerokai greitesnis ir rezultatyvesnis. O tuo norima pasakyti, kad tinkamų prekės ženklų - neliks tiek ir daug. Juk visi tėveliai nori, kad jų mažyliai kasdien naudotų tik tinkamiausias, iš kokybiškų medžiagų pagamintas, populiariausių ir geriausių gamintojų sauskelnes.

  Huggies sauskelnės naujagimiui - aukštos kokybės higienos prekės


  „Huggies“ sauskelnės - puikus, šiuolaikines sauskelnių gamybos technologijas atspindintis, higienos priežiūros priemonių pavyzdys. Todėl mums labai svarbu savo pirkėjams pateikti kuo gausesnį, būtent šiuo prekės ženklu pažymėtų sauskelnių asortimentą. Maksimalus patogumas, patikima apsauga nuo pratekėjimo, sausa ir išpuoselėta vaiko odelė - tik maža dalis privalumų, kuriuos suteikia šios inovatyvios sauskelnės. Šios sauskelnės ypač greitai sugeria skystį, todėl jos gali efektyviai apsaugoti vaiko odelę nuo alergijų ir įvairių išbėrimų.

  „Huggies“ sauskelnėse yra visi geriausi komponentai, kurie leis kiekvienam mažyliui jaustis saugiai, jaukiai ir patogiai. Puikiai suprantame, kad sauskelnės yra reikalingos skirtingais mažylio brendimo tarpsniais. Mūsų siūlomos sauskelnės yra skirtos tiek naujagimiui, tiek šiek tiek ūgtelėjusiam vaikučiui. Todėl tinkamą pasirinkimą nesunkiai ras skirtingo amžiaus atžalas auginantys tėvai. Taigi, jeigu Jums aktualios nuo įvairių higieninių rūpesčių apsaugančios, aukščiausios kokybės sauskelnės, rekomenduojame nesibaiminti lojalumo ir visada rinktis „Huggies“ sauskelnes.

  Sauskelnės internetu - didesnis kiekis už malonesnę kainą


  Vieša paslaptis, jog mažylius auginantiems tėvams sauskelnių reikia daug ir visada. Juk sauskelnės yra pritaikytos tiek miegančio, tiek judriai žaidžiančio vaiko poreikiams. Tad jų tikrai reikia ištisą parą. Deja, bet aukštos kokybės sauskelnės nedžiugina pačia mažiausia finansine išraiška.


  Domina sauskelnės pigiau? Perkant mūsų elektroninėje parduotuvėje, prie kūdikiams skirtų prekių tikrai dažnai puikuojasi pirkėjo akiai itin patraukli akcija. Todėl E-eugesta.lt internetinės svetainės lankytojai dažnai gali sutaupyti, mėgautis racionalia sauskelnių kaina ir įsigyti aukštos kokybės sauskelnes gerokai pigiau. Jeigu vadinamoji „sauskelnės akcija" Jums nėra aktuali, tuomet pigiau įsigykite kitas vaikų priežiūros prekes. Kokybiškos drėgnos servetėlės, mažyliams skirti paklotai ir kitos vaikų higienos priežiūros priemonės mūsų parduotuvėje taip pat pasižymi pakankamai palankiomis kainomis.


  Puikiai suprantama, kad kiekvienas tėvelis savo vaikui nori suteikti viską, kas geriausia. Tačiau kaip bebūtų gaila, finansinės galimybės ne visada sutampa su norais. Visgi, kokybės sąskaita taupyti tikrai neverta. Taigi, maloniai kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę, iš arčiau susipažinti su vaikų priežiūros prekių asortimentu ir patiems įsitikinti, kad pateikiamas kainos ir kokybės santykis tikrai optimalus.
    Kokybiškos sauskelnės turi užtikrinti nepriekaištingą apsaugą nuo pratekėjimo ir pasižymėti puikiais sugeriamumos rodikliais. Puikiai sugeriančių sauskelnių absorbuojantis sluoksnis sugeria drėgmę itin greitai, per kelias sekundes. Geresni sugeriamumo rodikliai įtakoja ilgesnę sauskelnių naudojimo trukmę. Taip pat puikiai sugeriančios sauskelnės apsaugo kūdikio odelę nuo ilgalaikės drėgmės, perštėjimo, bėrimų ir dirginimo.  

  Skaityti daugiau