Prekių katalogas

Guminukai

 • Guminukai - ypatingai gardūs saldumynai, kuriems negali atsispirti nei vaikai, nei smaližiaus gyslelę turintys suaugę žmonės. Maloniai rūgštūs, ypatingai saldūs arba cukraus gabalėliais apibarstyti guminukai dovanoja tikrą šventę skonio receptoriams, todėl juos ragauti norisi vėl ir vėl. Mūsų parduotuvėje - mėgstamiausi, populiariausi ir gardžiausi guminukų skoniai. Įvairiausių formų ir skonių guminukai, kuriuos dosniai siūlome savo parduotuvės lankytojams, džiugina ne tik skonių gausa, bet ir aukštos kokybės sudėtimi. Mielai kviečiame užsukti ir internetu patogiai įsigyti nuotaiką akimirksniu pakeliančių, gardžiųjų skanėstų.

  Guminukai, populiarūs visame pasaulyje

  Vieša paslaptis, jog vaikams ypatingą džiugesį kelia ir sausainiai, ir saldainiai bei visi kiti saldumynai. Tačiau tikrai galima teigti, kad vaisiniai ar kitais skoniais praturtinti guminukai yra skaniausias gardumynas bene visiems vaikams. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad UAB „Eugesta" savo klientams gali pasiūlyti gausų, visame pasaulyje itin populiarių „Trolli" guminukų pasirinkimą. Jeigu paklausite vaikų, kokie guminukai jiems už viską gardžiausi, net neabejojame, kad toli gražu ne vieno mažojo smaližiaus atsakymas bus - „Trolli". Ir tikrai tikime, kad nei Jūsų, nei Jūsų vaikų nenuvils E-Eugesta.lt guminukų asortimentas. 

  Mūsų internetinėje svetainėje - guminukai, kurie maloniai stebina ne tik gardžiu skoniu, bet ir žaismingomis formomis. Vaikams itin patinkančios „jelly" juostelės, iš rūgštesnių ingredientų susidedantys rūgštūs kirminai ir dar daug gardžių produktų, kurių vienintelis trūkumas yra tai, jog juos dažnai norisi ragauti be jokio saiko. Viena iš lyderiaujančių prekių - mini burgerius imituojantys guminukai, kuriuos vaikai ypač mėgsta dėl formų, itin panašių į populiariuosius burgerius. Kitų vaikų skonį atitinka pingvinų ir karvyčių formos guminukai, kuriuos vaikai ne tik mielai ragauja, bet ir panaudoja kaip įvairių žaidimų komponentą.

  Platus gardžiųjų skanumynų asortimentas yra pritaikytas ne tik mažųjų, bet ir didžiųjų smaližių skoniui. Suaugę mūsų parduotuvės lankytojai ypač teigiamai vertina vitaminais praturtintus, persikų skonio guminukus be laktozės. O kolos skonio gerbėjai dažniausiai negali atsispirti šio gėrimo skonį idealiai imituojančiai guminuko versijai. Nuolat plečiame šių populiariųjų saldumynų asortimentą, todėl tikrai tikėtina, kad kiekvieną kartą užsukę į mūsų parduotuvę rasite vis daugiau gardžių pasiūlymų.

  Guminukai ir jų panaudojimo galimybės

  Galbūt Jūs nustebsite, tačiau guminukai - saldumynas, kurį ne tik gardu ragauti, bet ir labai pravartu naudoti konditeriniuose procesuose ir ne tik. Dėl savo skoninių ir spalvinių savybių guminukai puikiai patobulina įvairius konditerinius šedevrus ir suteikia jiems išties unikalų skonio prieskonį. Pateikiame kelias idėjas, kur ir kaip dar galima panaudoti guminukus.

  • Gardus akcentas kepiniams. Kepant įvairius tortus, keksus ir pyragus dažnai pasigendama gaivios rūgštelės. Naudojant rūgščiomis skoninėmis savybėmis pasižyminčius guminkus, be didelių pastangų desertui galima suteikti gaivų, rūgštų poskonį. 

  • Puiki dovanos idėja. Šiuo metu itin populiarėja nestandartinės puokštės, kurias sudaro ne gėlės, o gardūs saldainiai ar kiti valgomi ingredientai. Guminukai tikrai išsiskiria itin marga bei konstrastinga spalvų palete, todėl juos naudojant galima sukurti išties įspūdingą, visus smaližiaus poreikius pateisinančią dovaną/puokštę.

  • Idealus ingredientas ledams. Namuose ruošiant ledų desertą, dažniausiai jį patobuliname saldžiais sirupais, uogomis ar vaisias. Guminukai - puiki, visų šių ingredientų alternatyva. O geriausia yra tai, jog kiekvieną kartą ledus praturtintus skirtingo skonio guminukais, galima mėgautis vis kitu, dar neragautu desertu.

  • Nepriekaištingas komponentas ledo kubeliams. Karštomis vasaros dienomis visi mėgstame gaivius gėrimus papildyti šaltais ledo kubeliais. Kitą kartą, kai šaldysite vandenį, į ledo kubelio šaldymo vietą, įdėkite ir mažą guminuką. Tokiu būdu galėsite mėgautis ne tik ypatingai šaltais, bet ir originaliai atrodančiais bei dar gardesniais gėrimais.

  • Sausainiai su guminukais - pasaulį pavergęs desertas. Amerikietiško stiliaus, burnoje tirpstantys sausainukai su šokolado arba sūrios karamelės gabalėliais - visiems puikiai pažįstamas desertas. Visgi mažai kas žino, kad tiek JAV, tiek kitose pasaulio šalyse itin populiari dar viena, trapiųjų sausainių versija, kurioje pagrindinis ingredientas - minkštieji guminukai. 

  Skirtingų būdų, kaip panaudoti gardžiuosius guminukus - išties daug. Taigi, jeigu esate šių spalvingų saldumynų gerbėjas - drąsiai improvizuokite ir naudokite guminukus pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijose. Juk guminukai - vienas iš tų saldumynų, kuris pakelia nuotaiką ir į kasdienybę „įneša" daugiau spalvų. Nors tikrai galima sutikti nemažai skeptikų, teigiančių kad tokio tipo saldumynai nėra naudingi sveikatai. Tačiau gardžiuojantis guminukais ir kitais skaniais gardumynais, svarbiausia tik viena taisyklė - išsirinkti kokybišką gaminį ir degustuoti jį saikingai. O mes, savo ruožtu, darome viską, kad klientai, užsukę į E-eugesta.lt parduotuvę matytų tik kokybišką produkciją. 

  Skaityti daugiau