Prekių katalogas

Plaukų dažai

 • Plaukų dažymas - grožio ritualas, kuriuo pakankamai dažnai mėgaujasi tiek dailiosios lyties atstovės, tiek savo išvaizdai dėmesį skiriantys vyrai. Dažymas grožio salone - nemažai finansinių išlaidų reikalaujanti procedūra, todėl gana didelė žmonių dalis dažymo procesus atlieka namuose, o į grožio saloną užsuka tik tuomet, kai nori kardinaliai pakeisti savo plaukų įvaizdį. Profesionalūs plaukų dažai, kuriuos rasite mūsų asortimente, suteikia galimybę be didelių pastangų preciziškai dažyti plaukų šaknis, žilus, vidutinio ilgio ar net ypatingai ilgus plaukus. Mūsų parduotuvės lentynose - ilgalaikiai plaukų dažai, nuplaunami plaukų dažai, purškiami dažai ir kitos dažymo priemonės, kurios ne tik pakeičia plaukų spalvą, bet ir saugo plaukų būklę, suteikia jiems žvilgesį. Savo klientams siūlome įsigyti Schwarzkopf, Palette, Syoss, Garnier, Gliss ir kitų žinomų prekinių ženklų priemones, pagrįstas optimaliu kainos ir kokybės santykiu. Taip pat siūlome susipažinti su tikra inovacija plaukų dažų rinkoje - nuplaunama plaukų kreida. Naudojant plaukų kreidą įmanoma nesunkiai sukurti žaismingas, įvairiaspalves plaukų sruogas ir lygiai taip pat nesudėtingai jas nuplauti.

  Plaukų dažymas namuose: viskas, ką reikia žinoti apie plaukų dažus ir jų naudojimą

  Dažai plaukams yra naudojami dėl kardinaliai skirtingų priežasčių. Vieni žmonės dažus naudoja tam, kad paslėptų pirmąsias žilų plaukų sruogeles. Kiti, savo ruožtu, priemones dažymui naudoja norėdami paryškinti, pagyvinti natūralią plaukų spalvą. Su savo išvaizda linkę eksperimentuoti žmonės, dažančias plaukų priežiūros priemones pasirenka tam, kad visiškai pakeistų pabodusią spalvą. Plaukų dažai yra vienas veiksmingiausių gaminių, norint patobulinti bei subtiliai, o galbūt drastiškai, pakeisti savo išvaizdą. Todėl šiais laikais plaukams skirtų dažų pasirinkimo galimybės yra labai plačios. Kontrastingame plaukų dažų asortimente galima rasti įvairias tonavimo priemones, ilgalaikius, trumpalaikius plaukų dažus ir net purškiamas plaukų dažymo priemones. Apžvelkime, kokios dažymo priemonės yra pačios populiariausios ir kokį, dažytų plaukų rezultatą jos suteikia.

  Plaukų tonavimo dažai (toneriai)

  Plaukų tonavimo dažai ir kitos tonavimo priemonės yra skirtos paryškinti, atgaivinti turimą plaukų spalvą. Tokie plaukų dažai šviesiems plaukams gali suteikti pilko atspalvio ar kitų šaltesnių, šviesios spalvos tonų. Tonuojantys plaukų dažai išsiskiria pakankamai draugiškomis plaukui sudedamosiomis dalimis. Dažniausiai jų sudėtyje nėra amoniako. O plaukų dažus be amoniako saugu naudoti net ir pažeistiems, ne itin pavyzdingos būklės plaukams. Nors tonavimui skirtos priemonės plaukų spalvai dažniausiai nesuteikia itin didelių pokyčių ir yra pakankamai saugios, tačiau naudojant tokio tipo plaukų priežiūros priemones - atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją.

  Svarbiausia - atkreipkite dėmesį į priemonės laikymo ant plaukų laikotarpį. Laiku nenuplovus tokių priemonių, jos gali „suveikti" kaip mėlyni ar violetiniai plaukų dažai. Nors tonerių efektas dažniausiai išlieka nuo 3 iki 6 savaičių, tačiau netinkamai naudojant šias, iš pirmo žvilgsnio nekenksmingas priemones, galima negrįžtamai pakenkti plauko būklei, kurią pataisyti įmanoma tik kirpyklos kėdėje.

  Šviesiaplaukėms, trokštančioms pelenų atspalvių, rekomenduojame išbandyti „Palette" prekiniu ženklu pažymėtą tonavimo priemonę ASHY BLONDE. Tokio tipo laikini plaukų dažai blondinėms suteikia išraiškingus pelenų spalvos atspalvius ir puikiai atgaivina, pagražina šviesių plaukų spalvą. Taip pat galime pasiūlyti analogišką priemonę, kuri suteikia platininį plaukų atspalvį.

  Profesionalūs ilgalaikiai plaukų dažai

  Profesionalūs, ilgalaikiai plaukų dažai gali kardinaliai pakeisti plaukų atspalvį, efektyviai nudažyti žilus plaukus ir suteikti ilgai išliekantį, dažytos plaukų spalvos, rezultatą. Plaukų dažymas namuose yra pakankamai rizikingas ir atsakingas procesas, todėl profesionalius plaukų dažus reikia rinktis itin atsakingai. Labai svarbu ne tik išsirinkti optimalią, idealiai Jums tinkančią dažų spalvą, bet ir atidžiai išnagrinėti ilgalaikės plaukų dažymo priemonės sudėtį.

  Svarbu atsiminti, kad norint keisti plaukų spalvą, tikrai nereikia rinktis plaukų dažų, pasižyminčiu itin plaukui kenksminga sudėtimi, kurioje gausu amoniako ar peroksido. Loreal plaukų dažai, Naturtint, Syoss plaukų dažai ir kitų žinomų gamintojų plaukų dažai šiais laikais yra pagrįsti pakankamai plaukui draugiška sudėtimi, kurioje galima aptikti augalinių aliejų ir kitų vertingų medžiagų. Reikėtų nepamiršti, kad net profesionalams skirti plaukų dažai gali pasižymėti ne itin plauko būklei tolerantiška sudėtimi, todėl ilgalaikius plaukų dažus reikia rinktis apdairiai tiek įprastuose prekybos centruose, tiek profesionalių plaukų priežiūrai skirtomis prekėmis prekiaujančiose parduotuvėse.

  Tinkamai pasirinkti, aukštos kokybės plaukų dažai neabejotinai suteiks plaukams ilgai išliekančią spalvą bei pašalins visus žilų plaukų pėdsakus. Taip pat kokybiški plaukų dažai suteiks Jūsų plaukams žvilgesio, gyvybingumo bei aibę, plaukų struktūros labui pasitarnaujančių medžiagų. Keratinu praturtinti plaukų dažai suteikia plaukams glotnesnį ir stipresnį plauko paviršių, o šis privalumas lengviau leidžia sukurti tiesių plaukų šukuoseną. Augaliniai arba natūralūs plaukų dažai, pagrįsti veganiška formule, dažnai yra pripildyti alyvuogių, sviestmedžio, avokado bei kitais aliejais. Todėl tokio tipo plaukų dažymui skirtos priemonės ne tik suteikia sodrią spalvą, bet ir pamaitina plaukus, suteikia jiems spindesio. Rudi, šviesūs ar kitos spalvos kokybiški plaukų dažai gali padėti atkurti nepriekaištingą plaukų būklę, kurios lyg šiol nepavyko atstatyti kitomis plaukų priežiūros priemonėmis.

  Profesionalūs plaukų dažai internetu, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, suteikia galimybę plaukus namuose nusidažyti lyg geriausiame grožio salone. Mūsų asortimente - plaukų dažai žiliems plaukams, plaukų dažai be amoniako, purškiami plaukų dažai ir kitos plaukų priežiūros prekės, pagrįstos abejonių nekeliančia kokybe. Todėl tikime, kad išsirinkti plaukų dažymui skirtą priemonę - tikrai nebus sunkus.

  Laikini, nuplaunami dažai plaukams

  Ilgalaikiais dažais dažytų plaukų spalvos išlieka labai ilgai, todėl išsirinkti geriausius, norimus plaukų dažus - nemenkas iššūkis. Juk plaukų spalva - pagrindinis mūsų išvaizdos akcentas, kuris gali kardinaliai pakeisti veido bruožus. Renkantis plaukų dažus, kurie nusiplauna, galima šiek tiek atsipalaiduoti ir leisti sau paeksperimentuoti. Dažant plaukus nuplaunamais plaukų dažais, plauko spalvą galima keisti nors ir kiekvieną mėnesį, nes tokie dažai palaipsniui išsiplauna. Tokio tipo dažai neįsiskverbia į plauko gilesnius sluoksnius.

  Tokie dažai veikia tarsi dažanti plaukų kaukė, plaukų kremas ar dažantis plaukų šampūnas, kuris keičia plauko spalvą ir praturtinta plaukus naudingomis medžiagomis. Priklausomai nuo plaukų dažų gamintojo, nuplaunamų dažų spalva išlieka iki 8 - 10 plovimų. Kai kurie plaukų dažai išlieka net iki 20 plovimų. Tačiau didžiausias nuplaunamų dažų privalumas - išraiškinga, itin originali spalvų paletė. Raudoni, violetiniai, mėlyni, žali ar net pilki plaukų dažai - tik keli iš daugelio nuplaunamų plaukų dažų variantų. Virtualiose mūsų parduotuvės lentynose - ne tik įvairių spalvų nuplaunami dažai, bet ir inovatyvia gamybos technologija pagrįsta kreida plaukams. Plaukų kreida ant Jūsų plaukų sukurs rausvos arba mėlynos spalvos sruogeles, kurios lengvai nusiplauna po vieno trinkimo šampūnu.

  Purškiami plaukų dažų variantai

  Purškiami plaukų dažai efektyviai nudažo žilus plaukus ir ataugusias plaukų šaknis. Nors purškiami dažai yra trumpalaikiai, tačiau jie dažo greitai ir tikrai užtikrintai. Būtent purškiami dažai yra geriausi plaukų dažai žiliems plaukams, kai reikia greito ir kokybiško, dažytų plaukų rezultato. Tokie plaukų dažai leidžia akimirksniu pagyvinti ar visiškai pakeisti plaukų spalvą net ir visiškai plaukų dažymo proceso neišmanantiems žmonėms.

  Purškiami dažai ne tik keičia plaukų spalvą ir maskuoja ataugusias šaknis, bet ir padeda sukurti įspūdingą šventinę šukuoseną. Pilko atspalvio purškikliai padeda sukurti sidabrinių plaukų efektą. Ryškūs, violetiniai ar raudoni purškikliai suteikia galimybę į savo plaukus įterpti ryškiaspalves sruogeles. Tokio tipo dažai dažniausiai išsiplauna po vieno plaukų plovimo, todėl tai ideali išeitis išsiruošus į teminį vakarėlį ar ypatingą šventę. Savo klientams galime pasiūlyti specialiai šaknims dažyti subalansuotus „Syoss" purškiamus dažus, kurie per kelias sekundes padengia ataugusias šviesesnes, tamsesnes ir žilas plaukų šaknis. Lengvai šampūnu nuplaunami dažai akimirksniu išdžiūna ir tolygiai susilieja su plaukų spalva. Kompaktiškos pakuotės užtenka net 25 kartams, todėl tokią priemonę tikrai pravartu visada turėti po ranka.

  Pagrindinės plaukų dažymo taisyklės

  Visi plaukų dažai turi tam tikras naudojimo instrukcijas. Tiek ilgalaikiai Garnier plaukų dažai, tiek visų kitų prekinių ženklų dažai yra pagrįsti individualiomis naudojimo taisyklėmis, į kurias būtina atsižvelgti dažant plaukus namų sąlygomis. Kitu atveju - galima pažeisti plauko struktūrą ir pasiekti toli gražu ne itin džiuginantį plaukų spalvos rezultatą. Naudojant nuplaunamas ar purškiamas dažymo priemones nereikia būti labai atsargiems, nes tokių priemonių suteiktas spalvos efektas išlieka tik pakankamai trumpą laikotarpį. Dažant plaukus ilgalaikiais plaukų dažais - visus plaukų dažymo procesus reikia atlikti itin kruopščiai ir atsakingai, vadovaujantis gamintojo pateiktomis rekomendacijomis. Tačiau net ir atidžiai perskaičius ir įsidėmėjus visą plaukų dažų naudojimo instruktažą, daugeliui žmonių išlieka nemažai klausimų. Kaip išsirinkti optimaliausią dažų spalvą? Kokia yra tiksli dažymo eiga? Ir kaip tinkamai pasirūpinti plaukais po dažymo procedūrų? Pasistengsime atsakyti į visus klausimus.

  Plaukams skirtų dažų spalvos pasirinkimas

  Nusprendus savarankiškai dažyti plaukus, visų pirma reikia sužinoti tikslų, savo plauko spalvos atspalvį. Jį nesudėtingai galite nustatyti pasinaudoję įvairių plaukų dažų gamintojų pateikiamomis spalvų paletėmis. Kiekvienam plaukų atspalviui yra priskiriamas tam tikras lygis. Sakykim, 2 lygiui gali būti priskiriami patys tamsiausi plaukų atspalviai, o 10 lygiui - patys šviesiausi plaukų tonai. Sužinojus lygį, kuriam yra priskiriama dabartinė plaukų spalva, pagal jį reikėtų rinktis ir dažymo gaminius. Siekiant subtilaus, neiššaukiančio ir pakankamai natūralaus spalvos rezultato, reikėtų rinktis ne daugiau nei 2 lygiais nuo dabartinės plaukų spalvos besiskiriančius dažus. Šis patarimas galioja ir itin šviesios, ir tamsesnės odos savininkams. Pasirinkus pernelyg tamsų atspalvį šviesus veidas dar labiau išblykš. O per daug šviesią dažų spalvą priderinus prie itin tamsių veido bruožų, greičiausiai bus pasiektas nenatūraliai atrodantis, prie tamsių bruožų visiškai nederantis plaukų įvaizdis.

  Kaip dažnai reikia dažyti plaukus?

  Vieno atsakymo, koks yra tikslus dažymo intervalas, tikrai nėra. Vieniems žmonėms plaukai auga labai greitai, o kitiems - itin lėtai. Kai kurie žmonės plaukus dažo, norėdami paslėpti žilus plaukus ir ataugusias plaukų šaknis. O kita žmonių plaukus dažo norėdami suteikti natūraliai spalvai intensyvumo, gyvybingumo ir žvilgesio. Preliminarus dažymo intervalas - nuo 4 iki 6 savaičių. Per tokį laikotarpį nudažyti plaukai dažniausiai praranda pirmines, gražiausias spalvines savybes. Reikėtų nepamiršti, kad per dažnas plaukų dažymas - taip pat nėra geras įprotis. Net ir su itin kokybiškomis dažymo priemonėmis per dažnai dažomi plaukai silpsta, pradeda lūžinėti.

  Pasiruošimas dažymo procesams

  Ypatingų reikalavimų, kaip pasiruošti dažymo procesams - nėra. Svarbiausia taisyklė - švarūs, jokiomis formavimo priemonėmis nepadengti plaukai. Ruošiantis dažymo procesams, prieš 24 val. plaukus reikia kruopščiai išplauti kokybišku šampūnu. Prieš plaukų dažymą reikėtų naudoti skystos konsistencijos, o ne sausą šampūną. Lakai, plaukų tiesinimo priemonės, įvairūs aliejukai gali užkirsti kelią tinkamam dažų prasiskverbimui į gilesnius plauko sluoksnius. Todėl šių priemonių prieš dažymą reikėtų atsisakyti.

  Nuosekli dažymo eiga

  Tikslią dažymo instrukciją tikrai galima rasti kiekvienoje dažų pakuotėje. Mes dalinamės praktiškais patarimais, kurie padės plaukus nudažyti sklandžiai ir maksimaliai kokybiškai.

  1. Įvertinkite dažų kiekį. Tikrai pasitaiko nemažai atvejų, kai įpusėjus dažymo procesams - pritrūksta dažų. Dažant ilgus plaukus dažnai prireikia 2 ar net 3 dažų pakuočių. Norint užkirsti kelią šiai nemaloniai aplinkybei, gerai įvertinkite ne tik savo plaukų ilgį, bet ir storį ir atsižvelgiant į tai, pasirinkite optimalų dažų kiekį.
  2. Tinkamai paskirstykite plaukus. Ypatingai svarbu ne tik su kuo dažote plaukus, bet ir kaip jie dažomi. Plaukų negalima dažyti bet kaip. Tam, kad plaukų dažymas būtų tolygus, plaukus rekomenduojama padalinti į atskiras dalis. Jeigu dažomi visi plaukai, tuomet reikėtų pradėti nuo plaukų galiukų ir po truputį judėti link plaukų šaknų.
  3. Skaitykite ir dar kartą skaitykite instrukcijas. Plaukų dažų instrukcijose tikrai pateikiama labai svarbi informacija, apie taisyklingą dažų padengimą, laikymo laikotarpį, galimas alergines reakcijas ir pan. Todėl jų tikrai nereikėtų ignoruoti ir praleisti pro akis.
  4. Nuleiskite galvą žemyn. Kai kurie dažų gamintojai tvirtina, kad dažai geriau į plaukus įsiskverbia tuomet, kai galva nuleidžiama žemyn. Šios prielaidos negalime nei patvirtinti, nei paneigti. Bet kuriuo atveju, padengus plaukus dažais, jų tikrai nereikėtų surišti, nes tokiu būdu užkirsite kelią tolygiam dažų pasiskirstymui.
  5. Naudokite prie dažų pridėtą kondicionierių. Dėl ne itin aiškių priežasčių, daugelis žmonių dažydami plaukus namų sąlygomis, ignoruoja prie dažų pridėtą plaukų kondicionierių. Šis kondicionierius ne tik gardžiai kvepia ir suteikia plaukams žvilgesio. Specialus kondicionierius užfiksuoja plaukų dažų spalvą bei pasirūpina, kad ji nebluktų. Todėl tokį kondicionierių drąsiai galima naudoti ne tik iš karto po dažymo procedūros, bet ir vėliau.

  Plaukų priežiūra po dažymo

  Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl plaukai po dažymo labai greitai praranda sodrią spalvą ir žvilgesį - netinkamai pasirinktos plaukų priežiūros priemonės. Dažyti plaukai reikalauja ypatingos priežiūros ir specialių, individuliai jiems pritaikytų priežiūros priemonių.

  Jeigu esate šviesiaplaukė, kuri kuo ilgiau nori išlaikyti gyvybingą, nenublukusią šviesią spalvą, tuomet savo plaukų priežiūros priemonių arsenalą papildykite dažytiems, šviesiems plaukams skirtais šampūnais bei kondicionieriais. Šviesūs plaukai yra silpnesni ir trapesni, todėl šviesiaplaukėms reikėtų naudoti ir plauko struktūrą puoselėjančias plaukų kaukes.

  Analogiškai, tamsiai ar ryškiai dažytiems plaukams taip pat reikėtų pritaikyti jiems subalansuotas plaukų priežiūros priemones. Kaip taisyklė, tamsūs plaukai dažniausiai būna pakankamai sausi, todėl tamsiauplaukėms reikėtų naudoti maitinančias ir drėkinančias plaukų kaukes.

  Mūsų parduotuvėje puikuojasi ne tik gausus plaukų dažų, bet ir solidus kitų priežiūros priemonių, skirtų plaukams, asortimentas. Todėl nuoširdžiai tikime, kad mūsų parduotuvėje tinkamą gaminį nesudėtingai ras visi, net itin skirtingus poreikius turintys klientai.

  Skaityti daugiau