Prekių katalogas

Skalbinių minkštikliai

 • Įgyvendinant įvairių audinių skalbimo procesus, dauguma žmonių nori pasiekti ne tik švarių, bet ir minkštų bei gaiviai kvepiančių skalbinių rezultatą. Įvairūs skalbinių minkštikliai - bene efektyviausios skalbimo priemonės, kurios leidžia mėgautis švelniai prie kūno priglundančias ir labai kvapniais skalbiniais. Mūsų parduotuvėje galima rasti gausų ir kontrastingą, pačių įvairiausių audinių minkštiklių pasirinkimą. Puikiai žinomų prekinių ženklų, tokių kaip „Silan“ ar „Coccolino“ skalbinių minkštikliai, džiugina puikia kokybe ir aromatų gausa. Kokoso, magnolijos, rožių, lotoso ir kitais aromatais papildyti minkštikliai suteikia galimybę skalbinius kaskart praturtinti vis kitu kvapu. O bekvapiai skalbinių minkštikliai „Neutral“, kuriuos taip pat rasite mūsų asortimente, išsiskiria itin alergiškiems žmonėms patrauklia sudėtimi. Mūsų asortimente - tik aukštos kokybės skalbinių minkštikliai, kuriuos visada lydi palanki finansinė išraiška. Maloniai kviečiame užsukti, išsirinkti ir mėgautis švelniais, minkštais ir be galo gardžiai kvepiančiais skalbiniais.

  Skalbinių minkštikliai - ne tik maloniai kvepiančios švaros prekės

  Audinių minkštikliai dažniausiai pasižymi itin patraukliu kvapu, kuris skalbimo metu puikiai įsiskverbia į skalbiamus audinius. Tačiau malonus kvapas - toli gražu ne vienintelis privalumas, kurį suteikia kokybiški minkštikliai. Audinių minkštiklius pravartu naudoti, nes jie:
  Minkština audinius. Geros kokybės minkštikliai audiniams suteikia švelnumo, purumo ir minkštumo savybes. Be minkštiklio išskalbti skalbiniai tikrai būna gerokai šiurkštesni ir ne tokie malonūs liesti bei dėvėti.
  Pagerina skalbimo kokybę. Skalbimo mašinos atlikdamos skalbimo funkciją aktyviai judina joje esančius skalbinius. Viso skalbimo metu audiniai trinasi vienas į kitą ir tokiu būdu dėvisi. Skalbinių minkštikliai sumažina statinį krūvį ir trinties rodiklius, o tai reikšmingai pasitarnauja nepriekaištingos audinių būklės labui.

  • Mažina susiglamžymą. Skalbimo metu naudojant skalbinių minkštinimo priemones, audiniai iš skalbimo mašinos ištraukiami mažiau susiglamžę. Kai kurių skalbinių - net nereikia lyginti.
  • Palengvina lyginimą. Minkštas ir mažiau susiglamžęs audinys žymiai greičiau ir paprasčiau išlyginamas lygintuvu. Todėl šios priemonės yra ypač naudingos skalbiant patalynę, marškinius ar kitus, įprastai sunkiai išlyginamus audinius.
  • Išsaugo audinio spalvą. Tinkamai pasirinkti minkštikliai padeda ilgiau išlaikyti pirminę audinio spalvą. Nenaudojant skalbinių minkštiklių balti audiniai gerokai greičiau praranda akinančio baltumo efektą, o ryškūs audiniai - sparčiau blunka.
  • Suteikia ilgai išliekantį kvapą. Naudojant kokybišką minkštiklį, audiniai įgauna ne tik malonų, bet ir labai ilgai išliekantį kvapą. Skalbinių minkštiklis puikiai įsiskverbia į giliausius audinių sluoksnius. Dėl šios priežasties minkštiklio kvapas dažnai juntamas iki kito skalbimo.

  Audinių minkštiklio pasirinkimo taisyklės

  Norint įsigyti tinkamą ir maksimaliai individualiems poreikiams pritaikytą audinių minkštinimo priemonę, reikėtų atsižvelgti ir objektyviai įvertinti tam tikras minkštiklių savybes. Rinkdamiesi minkštiklį nepamirškite atkreipti dėmesį į:

  1. Minkštiklio sudėtį. Jeigu planuojate skalbti audinius, kuriuos vėliau dėvės jautrią odą turintis žmogus arba kūdikis, tuomet reikėtų rinktis jautriai odai pritaikytus, hipoalergiškus minkštiklius. Minkštikliai iš itin natūralių medžiagų greičiausiai nepasižymės išraiškingu kvapu, tačiau maksimaliai sumažins išbėrimų, alergijų tikimybę.
  2. Minkštiklio kvapą. Būtinai išsirinkite Jūsų skonį atitinkantį minkštiklio kvapą. Minkštiklio kvapas audinyje išlieka tikrai ilgai, tad labai svarbu, kad jis neerzintų, ir būtų malonus.
  3. Minkštiklio paskirtį. Nors rinkoje galima rasti ir universalių minkštiklių, tačiau dažniausiai minkštikliai yra pritaikyti konkrečios spalvos audiniams. Taigi atsižvelgiant į skalbinių spalvą, reikėtų pasirinkti ir atitinkamą minkštinimo priemonių tipą. Jeigu planuojate skalbti itin jautrius audinius, tokius kaip šilkas, vilna ar kašmyras, taip pat reikėtų įsitikinti, ar pasirinktas minkštiklis tinka tokio tipo skalbiniams.
  4. Minkštiklio panaudojimo kiekį. Ant kiekvienos minkštiklio pakuotės yra nurodyta, kiek skalbimo procesų minkštiklis gali įveikti. Didesnės talpos minkštikliai greičiausiai bus šiek tiek brangesni, tačiau juos galėsite panaudoti daugiau kartų. Analogiškai, mažesnės talpos minkštikliai pasižymi patrauklesne kaina, tačiau jie įveikia mažiau skalbimų.

  Kruopščiai įvertinus šiuos požymius, tikrai nesudėtingai išsirinksite audinių minkštinimo priemonę, idealiai pritaikytą Jūsų poreikiui ir ,savaime suprantama, finansinėms galimybėms.

  Audinių minkštiklis palankia kaina - privalumas, kurį rasite mūsų parduotuvėje

  Savo klientams galime pasiūlyti labai platų, pačių įvairiausių švaros prekių ir skalbimo priemonių asortimentą internetu. Mūsų parduotuvėje tikrai rasite visas audinių puoselėjimo priemones, kurių reikia komfortabiliems ir kokybiškiems skalbimo procesams. O taip pat ir specifine sudėtimi pasižyminčius minkštiklius bei kitas švaros prekes, kurios yra pritaikytos ypatingos priežiūros reikalaujantiems audiniams. Visi audinių minkštikliai ir kitos skalbimo priemonės, kurias siūlome savo parduotuvės lankytojams, yra pagrįstos puikia kokybe ir palankia kaina. O perkant šias prekes internetu sutaupysite daug brangaus laiko ir galėsite džiaugtis itin našiu apsipirkimo procesu. Taigi nedelskite, įsigykite dominančius audinių minkštiklius palankiomis kainomis ir mėgaukitės skalbinių niekada neapleidžiančiu, nepriekaištingu aromatu.
    

  Skaityti daugiau