Prekių katalogas

VEET MINIMA bekvapės kūno dep. juostelės, 12vnt

 • VEET MINIMA bekvapės kūno dep. juostelės, 12vnt

  Kategorija
  Kosmetika ir higiena, Skutimosi prekės
  Šalis gamintojas
  Prancūzija
  Prekės ženklas
  VEET
  EKO požymis
  Ne

 • kojų ir kūno depiliavimo vaško juostelės
  50 % mažiau cheminių medžiagų (lyginant su vaško juostelėmis VEET EASY-GEL). Plaukelius pašalina iš pat šaknų, kad oda išliktų glotni iki 28 dienų. Gelinis vaškas EASY-GEL apgaubia ir sugriebia net trumpiausius (1.5 mm) plaukelius, bet ne odą. Suteikia pasitikėjimo, tad net ir neturint patirties, galima pasiekti puikių rezultatų jau pirmu bandymu. Mėgaukitės malonia geline vaško tekstūra. Prieš naudodami juosteles, gerai susipažinkite su atsargumo priemonėmis.

  Pakuotę sudaro:
  12 vaško juostelių
  2 servetėlės „Perfect Finish“

  Naudojimas

  Pirmiausia įsitikinkite, kad oda visiškai švari ir sausa, tuomet kiekvieną juostelę galėsite naudoti kelis kartus tol, kol ji lips. Juostelių nereikia trinti tarp delnų, kad jas atskirtumėte! Iki puikaus rezultato vos 4 paprasti žingsniai: 1. Suimkite už apvalių galiukų ir lėtai plėšdami atskirkite juosteles. 2. Vieną juostelę uždėkite ant odos plaukelių augimo kryptimi. Kelis kartus perbraukite plaukelių augimo kryptimi ir įsitikinkite, kad vaškas gerai prilipo. 3. Suimkite juostelę. Įtempkite odą. Nuplėškite juostelę į save taip greitai, kaip tik galite. Plėškite vienu staigiu judesiu, juostelę laikykite kuo arčiau odos. 4. Po to servetėle „Perfect Finish“ nuvalykite nuo odos visus vaško likučius. Šių vaško juostelių pakanka abiejų blauzdų depiliacijai.

  Patarimai, kaip pasiekti geriausių rezultatų
  Prieš depiliaciją odą pabarstykite talku arba kūdikių pudra, kad ji būtų visiškai sausa. Juostelę visada plėškite priešinga plaukelių augimui kryptimi, laikykite ją kuo arčiau odos. Kuo staigiau nuplėšite, tuo daugiau plaukelių pašalinsite. Plaukelius šalinkite nuosekliai, kad nepraleistumėte nei vieno; nedepiliuokite vašku tos pačios vietos daugiau nei kartą. Kiekvieną juostelę galima naudoti kelis kartus, tol, kol ji limpa.

  Atsargumo priemonės
  Išsaugokite dėžutę. Prieš naudojimą susipažinkite su atsargumo priemonėmis ir naudojimo nurodymais, jų laikykitės. Skirtos depiliuoti kojas, rankas, pažastis ir bikinio sritį. Nenaudokite ant galvos, veido, akių, nosies, ausų, aplink išeinamąją angą, ant lyties organų ir spenelių bei kitose kūno vietose. Nenaudokite ant išsiplėtusių venų, randų, apgamų, dėmėtos, pažeistos, sudirgintos, saulėje nudegusios odos ir jei oda jau anksčiau neigiamai reagavo į vašką. Tarp plaukelių šalinimo procedūrų visada darykite 72 val. pertrauką. Jei vartojate odai poveikį darančius vaistus arba sergate odos ligomis, dėl vaško naudojimo pasitarkite su gydytoju. Depiliavimas vašku netinka vyresniems, sergantiems diabetu bei vartojantiems geriamuosius retinoidus asmenims. Jei dar nesate naudoję vaško, plaukelių šalinimą pradėkite nuo kojų. Jautrią pažastų ir bikinio srities odą depiliuokite tik kai įgausite patirties. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad oda sausa, nesudirginta, nepatepta kremu, aliejumi ar dezodorantu. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite savo odos reakciją: išbandykite juosteles ant nedidelio depiliuojamos odos plotelio, kaip nurodyta instrukcijoje. Jei per 24 valandas nepasireiškia nepageidaujama reakcija, tęskite naudojimą. Jei naudojimo metu jaučiate dilgčiojantį skausmą ar perštėjimą, nedelsdami nuvalykite vašką nuo odos kita juostelių puse, servetėle „Perfect Finish“ arba kūdikių aliejumi ir odą rūpestingai nuplaukite šaltu vandeniu. Jei deginimo pojūtis nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite vaško dukart toje pačioje vietoje vienos procedūros metu. Trumpai po procedūros oda gali būti jautresnė, jos nekasykite. 24 valandas po depiliacijos rekomenduojame nenaudoti antiperspirantų, parfumerijos priemonių.