Prekių katalogas

VEET depiliacinis kremas jautriai odai, 100ml

 • VEET depiliacinis kremas jautriai odai, 100ml

  Kategorija
  Kosmetika ir higiena, Skutimosi prekės
  Šalis gamintojas
  Prancūzija
  Prekės ženklas
  VEET
  EKO požymis
  Ne
 • Ilgai išliekantis glotnumas. Gaivesnis kvapas*. Sausos odos depiliavimo kremas, skirtas kojoms ir kūnui. Patikrinta dermatologų. 35 % mažiau cheminių medžiagų*. Tinka vyrams ir moterims. „Veet“ depiliavimo kremas su technologija „Silky Fresh“ – tai šilkinis odos glonumas, malonus kvapas ir veiksmingas plaukelių šalinimas. „Veet“ ne tik drėkina odą iki 24 valandų, bet ir užtikrina ilgai išliekantį odos glotnumą. Užtrunkama 3 - 6 minutes**. (* Lyginant su ankstesne sudėtimi. ** Pradeda veikti nuo 3 minutės.)
  Pakuotėje: depiliavimo kremas, mentelė.
  NAUDOJIMAS: glotni oda vos tik 3 žingsniais: 1. Išlenkta mentelės dalimi tolygiai užtepkite kremo „Veet“ ant odos, kad jis visiškai padengtų plaukelius. 2. Kremą ant odos palikite 3 minutes, po to mentele nubraukite kremą nuo nedidelio plotelio. Jei plaukeliai nusibraukia lengvai, platesniu arba siauresniu mentelės galu, priklausomai nuo kūno vietos, nuvalykite visą likusį kremą. Jeigu plaukeliai kietesni, kremą galima palikti ant odos iki 6 min. iš viso, bet ne ilgiau. 3. Rūpestingai odą nuplaukite vandeniu, kad pašalintumėte visus kremo likučius ir nusausinkite. 

  Sudedamosios dalys :Aqua, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, Parfum, Polyethylene, Sodium Gluconate, Butylene Glycol, Cucumis Sativus Fruit Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract.