Prekių katalogas

PERSIL skalbimo kapsulės "DISCS White", 11 skalbimų

 • PERSIL skalbimo kapsulės "DISCS White", 11 skalbimų

  4.48 
  6.49  Sutaupykite 2.01 
  Likutis: 1000+ vnt.
  Pirkdami galite gauti 0,09 taškų.
  Kategorija
  Namų ūkio prekės, Skalbimo priemonės, Skalbimo kapsulės
  Šalis gamintojas
  Vengrija
  Prekės ženklas
  PERSIL
  EKO požymis
  Ne
 • Skalbimo priemonė „Persil Discs 4 in 1“ - pirmoji keturių dalių kapsulė rinkoje, turinti keturgubą poveikį. Unikalus enzimų junginys šalina sunkiausiai įveikiamas dėmes, todėl galėsite džiaugtis išskirtinai švariai išskalbtais skalbiniais. Be to, skalbiniai išliks ryškūs, kvepės gaiva ilgą laiką, o priemonė audinį veiks švelniai. Keturios galios vienoje kapsulėje.

  Atsargiai! Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Sudėtyje yra subtilizino. Gali sukelti alerginę reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Visiškai ištuštintą talpyklą atiduokite į perdirbimo/komunalinių atliekų srautą.
    

  Sudėtis: 15 - 30 % anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, 5 - 15 % muilas < 5 % fosfonatai, kvapiosios medžiagos (Geraniol, Linalool), enzimai, optiniai ryškikliai.