Prekių katalogas

PERSIL skalbimo kapsulės "DISCS Odor Color", 11 skalbimų

 • PERSIL skalbimo kapsulės "DISCS Odor Color", 11 skalbimų

  3.83 
  6.49  Sutaupykite 2.66 
  Likutis: 1000+ vnt.
  Pirkdami galite gauti 0,08 taškų.
  Kategorija
  Namų ūkio prekės, Skalbimo priemonės, Skalbimo kapsulės
  Šalis gamintojas
  Vengrija
  Prekės ženklas
  PERSIL
  EKO požymis
  Ne
 • „Persil“ 4in1 skalbimo kapsulės su kvapo neutralizavimo technologija ne tik apsaugo nuo blogo kvapo, bet taip pat padeda išsaugoti drabužių spalvą, šalina sunkiai pašalinamas dėmes bei užtikrina ilgai išliekantį gaivų kvapą ir saugo audinį.

  „Persil“ 4in1 kapsules paprasta laikyti ir paprasta naudoti, nes kapsulės be didelių pastangų ištirpsta skalbimo mašinoje, taip naikindamos blogus kvapus ir įsisenėjusias dėmes, o audinys išsaugo gaivų kvapą.

  Atsargiai! Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Sudėtyje yra subtilizino. Gali sukelti alerginę reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Visiškai ištuštintą talpyklą atiduokite į perdirbimo/komunalinių atliekų srautą.
    

  Sudėtis: 15 - 30 % anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, 5 - 15 % muilas < 5 % fosfonatai. Kitos medžiagos: enzimai, kvapiosios medžiagos, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl cinnamal, Linalool.