Prekių katalogas

NEUTRAL DUO WHITE WASH skalbimo kapsulės baltiems, 40vnt.

 • NEUTRAL DUO WHITE WASH skalbimo kapsulės baltiems, 40vnt.

  Kategorija
  Namų ūkio prekės, Skalbimo priemonės, Skalbimo kapsulės
  Šalis gamintojas
  Jungtinė Karalystė
  Prekės ženklas
  NEUTRAL
  EKO požymis
  Ne
 • “NEUTRAL” SKALBIMO KAPSULĖS BALTIEMS AUDINIAMS

  “NEUTRAL” skalbimo kapsulės yra specialiai sukurtos jautrią ir alergišką odą turintiems žinomės. Siekiant sumažinti alergiją, skalbimo kapsulėse nėra dažų ir kvapiųjų medžiagų. „NEUTRAL“ skalbimo kapsulės yra dermatologiškai patikrintos ir patvirtintos, deklaruoja Danijos astmos ir alergijos asociacija. „NEUTRAL“ skalbimo kapsulės yra skirtos baltiems audiniams, todėl spalvotus drabužius skalbkite su „NEUTRAL“ kapsulėmis spalvotiems audiniams. Vilną ir šilką rekomenduojama skalbti skystu ypatingų audinių skalbikliu “NEUTRAL” Fine Wash.

  Sudėtyje yra: nuo 15 iki 30% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nuo 5 iki 15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5% fosfonatų, muilo, fermentų.

  Sudėtis:  MEA Palmkerneleate, Mono Propylene Glycol, C12-18 Pareth-7, Glycerol, Sodium Laureth Sulfate, PVA, Sodieum Diethylenetriamine Pentamenthylene Phosphonate, Protease, Amylase, Lipase, Denatonium Benzoate.  

  Naudojimas: Įdėkite vieną kapsulę į skalbimo mašinos būgną prieš sudedant rūbus (1 kapsulė = 1 skalbimas). Naudokite vieną kapsulę skalbiant vidutiniškai purviniems drabužiams ir dvi kapsules labai purviniems drabužiams. Tinka skalbti skalbimo mašina esant 30° - 60° temperatūrai. 

  ATSARGIAI! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

  PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

  Gamintojas: UNILEVER Danmark A/S
  Platintojas: UAB “Eugesta”, Kibirkšties g. 8, LT-02242 Vilnius, Lietuva, .tel. 85 2397739