Prekių katalogas

L'ARBRE VERT skystas skalbiklis su augaliniu muilu 34W 1,53l

 • L'ARBRE VERT skystas skalbiklis su augaliniu muilu 34W 1,53l

  12.59 
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 0,25 taškų.
  Kategorija
  Namų ūkio prekės, Skalbimo priemonės, Skalbimo priemonės skystos
  Šalis gamintojas
  Prancūzija
  Prekės ženklas
  L'ARBRE VERT
  EKO požymis
  Ne
 • L'ARBRE VERT skystas skalbiklis su augaliniu muilu idealiai tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. L'ARBRE VERT produktai sukurti siekiant sumažinti alergijos riziką net ir pačią jautriausią odą turinties žmonėms.

  L'ARBRE VERT produktai savo sudėtyje neturi optinių baliklių, glikolio eterių, ftalatų ir dažiklių. Hipolerginiai, išbandyti su jautrią odą turinčiais žmonėmis. Formulės bandymai nebuvo testuoti su gyvūnais.

  Dozavimo ir naudojimo instrukcijos: Prieš plovimą atsparios dėmės turėtų būti valomos atskirai. Esant kietam vandeniui, medžiagos susitraukia. Rekomenduojama naudoti minkštiklį siekiant patogesnio nešiojamo jautrios odos atveju. Visuomet naudokite audinių minkštiklius be didelio kiekio kvapiklių ir be jautrinančių medžiagų.

  Mašininis plovimas: Skalbinių apkrovos sudarančios 4,5 kg k, žr. toliau pateiktą lentelę, skalbinių apkrovos didesnės nei 6 kg, kiekvienam kilogramui pridėkite po papildomus 15 ml skalbiklio. Esant perpus mažesnei skalbinių apkrovai dozes padalinkite pusiau.

  Plovimas rankomis: rekomenduojamas ypatingų audinių drabužiams, pagamintiems iš vilnos ar šilko. Įsitikinkite, kad drabužiai tinkamai nuskalauti.

  SUDĖTIS (Pagal skalbimo priemonių taisykles 648/2004/CE): Nuo 5% iki 15%: anijoniniai paviršiaus agentai, nejoniniai paviršiaus agentai. Mažiau nei 5%: muilas, polikarboksilatai, fermentai (amilazės, proteazės). Kvapai.

  ATSARGIAI! ĮSPĖJIMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje.

  PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lešius , jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

  ATSITIKTINIO SUVARTOJIMO ATVEJU: Nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Gamintojas: Novamex

  Kilmės šalis: Prancūzija

  Platintojas: UAB „Eugesta“, Kibirkšties g. 8, Vilnius, Lietuva. Tel.: 852397733