Prekių katalogas

L'ARBRE VERT skalbimo kapsulės su augaliniu muilu 24 vnt.

 • L'ARBRE VERT skalbimo kapsulės su augaliniu muilu 24 vnt.

  9.00 
  14.99  Sutaupykite 5.99 
  Likutis: 409 vnt.
  Pirkdami galite gauti 0,18 taškų.
  Kategorija
  Namų ūkio prekės, Skalbimo priemonės, Skalbimo kapsulės
  Šalis gamintojas
  Ispanija
  Prekės ženklas
  L'ARBRE VERT
  EKO požymis
  Ne
 • L'ARBRE VERT skalbimo kapsulės su augaliniu muilu 24 vnt. 

  Padengta apsaugine vandenyje visiškai ištirpstančia plėvele,L`ARBRE VERT skalbimo kapsulė nuo pat skalbimo pradžios paskleidžia savo veikliasias medžiagas, kad būtų užtikrinamas optimalus efektyvumas, tausojant baltų ir spalvotų audinių pluoštus. Optimizuoto dozavimo ir audinį tausojančios sudėties dėka, jūsų skalbiniai išlaiko įprastą minkštumą, mažinantį odos sudirginimo riziką.

  Pažymėta ekologiniu Ecolabel ženklu.
  – Savo sudėtyje neturi optinių baliklių, glikolio eterių, ftalatų ir dažiklių.
  – Hipolerginės, išbandytos su jautrią odą turinčiais žmonėmis.
  – 100% perdirbama pakuotė.
  – Produkto formulė netestuota su gyvūnais.

  Naudojimo instrukcijos: 1 kapsulė = 1 skalbimas. Įdėkite skalbimo kapsulę į skalbimo mašinos būgną ir sudėkite skalbinius. Esant nuosėdoms ant skalbinių, praskalaukite šiltu vandeniu. Nenaudoti skalbiant rankomis. Neatidaryti, neplėšyti, netraiškyti, nepradurti. Po kiekvieno naudojimo gerai uždaryti dėžutę, nusiplauti rankas. Jei vanduo labai kietas ir skalbiniai labai nešvarūs, naudokite 2 kapsules. Mašinoms, kurių talpa > 4,5 kg, naudokite 2 kapsules. Siekiant tausoti aplinką, rekomenduojame: Rūšiuokite skalbinius (pagal spalvas, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį ir kt.). Įjunkite pilnai pakrautą mašiną. Tiksliai laikykitės dozavimo nurodymų, atsižvelgiant į skalbinių nešvarumo laipsnį, vandens kietumą, neperdozuokite. Rinkitės skalbimo ciklus žemesnėje temperatūroje.

  SUDĖTYJE (Laikantis 648/2004/CE reglamento): 30% ir daugiau nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos. 5% ar daugiau, bet mažiau negu 15%: anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, muilas. Fermentai (amilazė, proteazė, celiuliozė), kvapiosios medžiagos.

  ATSARGIAI! ĮSPĖJIMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

  Gamintojas: Novamex

  Kilmės šalis:Prancūzija Platintojas: UAB „Eugesta“, Kibirkšties g. 8, Vilnius, Lietuva. Tel.: 852397733