Prekių katalogas

 • DUREX FUN MIX prezervatyvai, 24vnt

  Kategorija
  Kosmetika ir higiena, Kitos prekės, Prezervatyvai ir lubrikantai
  Šalis gamintojas
  Tailandas
  Prekės ženklas
  DUREX
  EKO požymis
  Ne
 • Prekės aprašymas:  

  Skirtingų rušių Durex prezervatyvų rinkinys. Keturių skirtingų rūšių prezervatyvai.

  Durex Fun Mix prezervatyvai yra standartinio dydžio, plotis maždaug 56 mm. Durex Fun Mix 24 vnt prezervatyvų pakuotėje yra:

  6 vnt. - Durex braškiniai

  6 vnt. - stimuliuojantys Durex Pleasuremax

  6 vnt. - briaunoti Durex Arouser

  6 vnt. - itin ploni ir drėkinantys Durex Featherlite Elite 

  Durex

   

   

  Prekinis ženklas „Durex“ yra geriausiai žinomas kaip lubrikantų ir prezervatyvų gamintojas. Įvertinta, jog šis gamintojas yra toks populiarus, jog kas minutę parduodami apie 975 „Durex“ prezervatyvai.

  „Durex“ išsivystė Londone įsikūrusiame, gumos produktus gaminusiame „London Rubber Company“ fabrike. Šis prekės ženklas buvo patentuotas 1929 m., o pasirinktas pavadinimas reiškė „Durability, Reliability and Excellence“ (liet. Ilgaamžiškumas, patikimumas ir pranašumas). Galime sutikti, jog tapusi rinkos lydere, „Durex“ išties pateisino savo vardą.

  „Durex“ siūlo net keleto rūšių ir dydžių prezervatyvus. Plačiame ženklo asortimente: itin ploni „Real Feel“ linijos sargiai, didesniam jautrumui sukurti „Extra Sensitive“, o taip pat didesnę stimuliaciją moterims siūlantis banguoti (angl. ribbed) bei specialūs, be latekso pagaminti prezervatyvai. Be jų, „Durex“ gamina natūralius bei vandens ar silikono pagrindu sukurtus lubrikantus bei intymų gyvenimą paįvairinančių žaisliukų liniją.

  Visi „Durex“ intymiam gyvenimui sukurti produktai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tam, kad pasiektų rinką, kiekvienas produktas turi praeiti kruopštų testavimo periodą, tad rinkdamiesi „Durex“ žinote, jog renkatės kokybę ir saugumą.