Prekių katalogas

DOMESTOS Arctic Fresh Power Foam, 435ml

 • DOMESTOS Arctic Fresh Power Foam, 435ml

  Kategorija
  Namų ūkio prekės, Valikliai, Valikliai - gaivikliai WC
  Šalis gamintojas
  Lenkija
  Prekės ženklas
  DOMESTOS
  EKO požymis
  Ne
 • Aprašymas

  Naujasis ""Domestos Power Foam"" purškiklis specialiai sukurtas taip, kad veiktų aukštyn kojomis ir sunaikintų 99,99 % virusų ir bakterijų* sunkiai prieinamose vietose ant visų plaunamų paviršių. Naudoti ""Power Foam"" labai patogu: jis lengvai prilimpa prie paviršių, suskaldo nešvarumus, kad jūsų paviršiai būtų švarūs ir dezinfekuoti. Sudėtyje nėra baliklio. Įspėjimai: Nenaudoti ant marmuro, anoduoto aliuminio ir linoleumo. Panaudoję dažytai medienai, iš karto gerai nuplaukite. Natūraliems akmenims, naujiems ir neįprastiems paviršiams visada pirmiausia išbandykite ant nedidelio nepastebimo ploto.

  Sudedamosios dalys

  <5%: Amphoteric surfactants, Cationic surfactants, Nonionic surfactants, Perfume. Active ingredient in 100g of product: Benzalkonium Chloride 0.75g 

   

  Papildoma informacija

  Įspėjimas! Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą). Naudoti akių ar veido apsaugos priemones. Dėvėti apsauginius drabužius. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu ar čiurkšle. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Pasijutę blogai skambinkite į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreipkitės į gydytoją.