Prekių katalogas

COREGA protezų valiklis "Tabs Bio Formula", 30 vnt.

 • COREGA protezų valiklis "Tabs Bio Formula", 30 vnt.

  Kategorija
  Kosmetika ir higiena, Burnos higienos priemonės, Dantų protezų priemonės
  Šalis gamintojas
  Airija
  Prekės ženklas
  COREGA
  EKO požymis
  Ne
 • Corega "Cleanser Tabs Bio" 30vnt dantų protezų valomosios tabletės.

  Naudojimas:

  • Įmeskite vieną COREGA tabletę į pakankamai šiltą (ne
  • Po 3-5 minučių mirkymo nuvalykite pilnus/ dalinius protezus tirpalu, naudodami minkštą šepetėlį.
  • Gerai nuskalaukite pilnus/ dalinius protezus po tekančiu vandeniu. Išmeskite likusį tirpalą iš karto po panaudojimo
   

  Nedėkite tablečių ar tirpalo į burną. Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Negerkite valomojo tirpalo ir nenaudokite jo kaip burnos skalavimo skysčio. Nelieskite burnos ar akių palaikę rankose tabletes ar tirpalą. 

  PATEKUS Į AKIS: atsargiai skalaukite vandeniu kelias minutes. Išimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Skalaukite toliau. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreipkitės į gydytoją. Laikykite tabletes vaikams nepasiekiamoje vietoje, taip pat stenkitės užtikrinti, kad tabletės arba tirpalas nepatektų asmenims, galintiems juos netyčia nuryti. PRARIJUS TABLETĘ AR TIRPALĄ, nedelsiant skambinkite į APSINUODIJIMŲ CENTRĄ ar kreipkitės į gydytoją. Jei atsiranda dirginimas: nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Sudėtyje yra PIPIRMĖČIŲ ALIEJAUS, SUBTILIZINO. Gali sukelti alergines reakcijas. 

  Sudedamosios dalys:
  Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, CI 42090, CI 73015. 

  Atstovas Lietuvoje:
  Tel.:+370 5 264 90