WC valiklis-gaiviklis "BREF DeLuxe Delicate Magnolia" 3x50g
WC valiklis-gaiviklis "BREF DeLuxe Delicate Magnolia" 3x50g
KategorijaNamų ūkio prekės, Valikliai, Valikliai - gaivikliai WCŠalis gamintojasSerbijaPrekės ženklasBREFEKO požymisNe-
„BREF DeLuxe Delicate Magnolia“ – tai aukštos kokybės WC valiklis‑gaiviklis, sukurtas ne tik švarai palaikyti, bet ir suteikti vonios kambariui prabangų kvapą.
Ši išskirtinė „DeLuxe“ linija pasižymi elegantišku magnolijų aromatu, įkvėptu parfumerijos pasaulio, kuris ilgai išlieka po kiekvieno
vandens nuleidimo.Dėl pažangios 4 viename formulės produktas užtikrina visapusišką priežiūrą: aktyvios putos valo tualeto paviršius, padeda pašalinti
nešvarumus, saugo nuo naujų apnašų susidarymo ir suteikia ilgalaikį gaivumą. Pakabinami blokeliai veikia automatiškai kiekvieno naudojimo metu,
todėl tualetas išlieka švarus ir gaiviai kvepiantis tarp valymų – nuo pirmo iki paskutinio nuleidimo.
Sudedamosios dalys: > 30% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos; 5-15% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos; kvapiosios
medžiagos (Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Linalool).
Papildoma informacija: PAVOJINGA! Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.
Mūvėti apsaugines pirštines/ naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu.
PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti.
Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turini?/talpykla? is? pilti (is?mesti) pagal nacionalinius reikalavimus.
Pavojingumo klasė ir kategorija: Dirgina odą, 2 kategorija (H315), Sukelia smarkų akių dirginimą, 2 kategorija (H319)
Laikymo sąlygos: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.
